Kastrull hämtare kanna mm koppar

480750

KASTRULL, HÄMTARE, KANNA, mm, totalt 8 dlr, 1800-tal, koppar, höjd 10-33 cm

Lagningar, enstaka bristningar

Diverse, Allmoge

Rum 7

Budhistorik (4 bud)

3442069
450
3437764
3436879
3429781

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.