Serveringsvagn 1900-talets mitt

480749

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, stomme i bestad bok, avställningsyta i teak, på hjultrissor, höjd 80, 45x50 cm

Bruksslitage och smärre skador

Möbler, Soffbord, sidobord

Hylla 3

Budhistorik (16 bud)
3430864
3434121
3430864
950
3434120
900
3430864
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.