Gustav Axel Berg karmstol

480747

GUSTAV AXEL BERG, "LillaTösen", karmstol, skiktlimmad bok, brännmärkt Bröderna Andersson, sitthöjd ca 43 cm

Klädsel med slitage, repor och märken

Möbler, Stolar, Design

Gustav Axel Berg karmstol

Budhistorik (1 bud)

3429725
2017-08-25 08:29:06

2017-09-01 kl 18:44
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.