Skrivbord i teak

480744

SKRIVBORD, 1960-tal, teak, 3 lådor, ena sidan med uppfällbar skiva, höjd 73, 120x66, totallängd 160 cm

Bruksslitage och repor

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 10

Skrivbord i teak

Budhistorik (6 bud)
3443376
3443192
1 400
3439957
1 300
3430048
3429914
500

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.