Alf Olsson oljemålning

480738

ALF OLSSON (född 1925), komposition med figur, signerad Alf 72, olja på duk, ca 60x72 cm

Duken med skador, repor/färgbortfall/trycksdador

Fack 8

Alf Olsson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3434406
3430507
3429630

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.