Ikon Ryssland

480737

IKON, motiv av Thikvin ikonen av Guds moder, 1800/1900-tal, Ryssland, ca 63x53 cm

Spricka, färgbortfall, slitage, retuscher

Konst, Äldre måleri

Ikon Ryssland

Budhistorik (8 bud)
3442801
2 400
3442445
3442081
3434435
1 400
3434295
1 300

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.