Ikon Ryssland

480724

IKON, 1800/1900-tal, Ryssland, ca 45x37 cm

Åldersrelaterat slitage, färgbortfall, retuscher

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Ikon Ryssland

Budhistorik (21 bud)
3441430
3441354
3441429
1 900
3441354
1 800
3441428
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.