Ikon Ryssland

480722

IKON, 1800/1900-tal, Ryssland, ca 50x41 cm

Åldersrelaterat slitage, retuscher

Konst, Äldre måleri

Fack 13

Ikon Ryssland

Budhistorik (8 bud)
3442313
3440563
3440404
3440402
750
3439376
450

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.