Slagbord furu

480721

SLAGBORD, 1800-talets första hälft, furu, höjd ca 75, 103x31, total längd 160 cm

Slitage, ytskador

Möbler, Matbord

Rum 5

Slagbord furu

Budhistorik (12 bud)
3433046
3433624
1 900
3433046
1 800
3433623
1 700
3433046
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.