Ikon Ryssland

480720

IKON, 1800/1900-tal, Ryssland, ca 45x39 cm

Åldersrelaterat slitage

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Ikon Ryssland

Budhistorik (14 bud)
3443406
3443404
1 900
3443402
1 800
3443401
1 700
3443400
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.