Stolar sengustavianska provinsarbeten

480718

STOLAR, 3 st, sengustavianska provinsarbeten, bemålade, skuren dekor, stoppade sitsar, sitthöjd ca 46 cm

Senare bemålning, senare klädsel, klädsel med skador och fläckar, slitage, färgbortfall

Möbler, Stolar

Rum 14

Budhistorik (7 bud)
3442620
1 700
3442619
1 600
3442613
3442613
1 400
3436374

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.