Trågsoffa gustaviansk stil

480711

TRÅGSOFFA, 1800-tal, gustaviansk stil, bemålad, förgylld dekor, sitthöjd 39, längd 200 cm

Bruksslitage, senare bemålad

Möbler, Soffor

Rum 4

Trågsoffa gustaviansk stil

Budhistorik (19 bud)
3442338
3 800
3442321
3 600
3442311
3 400
3442320
3 400
3442311
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.