Johannes Andersen bardisk

480562

JOHANNES ANDERSEN, bardisk, J. Skaaning & Søn, Danmark, 1960-tal, palisander, detaljer i laminat, klaffar med bakomvarande barinredning, fotsteg i metall, höjd ca 110, 120x40 cm

CITES-intyg medföljer

Visst slitage, blekning

Möbler, Övriga möbler

Johannes Andersen bardisk

Budhistorik (6 bud)
3465808
3459871
2 800
3459870
2 400
3455166
3451771

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.