Pall Danmark Josef Frank textil

480551

PALL, Danmark, 1960-tal, betsade ben, triangulär sits, klädsel i Josef Franks "Catleys" komponerat under 1930-talets mitt, höjd ca 40 cm

Möbler, Stolar

Rum 4

Budhistorik (5 bud)
3466911
550
3466574
500
3462435
3462433
3457093

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.