Z-pall

480545

PALL, funkis, 1930/40-tal, stålrörsstomme, klädsel i textil "Le Zèbre" från Brunschwig & Fils, 100% Linne, sitthöjd ca 51 cm

Ytslitage på metall, nyklädd sits

Möbler, Stolar

Rum 3

Z-pall

Budhistorik (3 bud)

3452235
600
3450787
3450680

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.