Coca Cola maskin

480533

COCA COLA MASKIN, troligen 1960-talets senare del, producerad i Italien, höjd ca 164, 79x58 cm

slitage

Ändringar/tillägg
nyckel finns att hämta i Utlämningen

Nautica/Technica, Diverse

Rum 1

Coca Cola maskin

Budhistorik (6 bud)
3449789
3449761
3 600
3445637
3 400
3444418
3 200
3443853

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.