Takarmatur Danmark

480484

TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, Louis Poulsen, Danmark, vitlackerade skärmar, höjd ca 25, diameter 45 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor

Rum 7

Takarmatur Danmark

Budhistorik (8 bud)
3437286
650
3438694
600
3437286
550
3438691
500
3437286
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.