Paraplyställ Japan

480482

PARAPLYSTÄLL, porslin, Japan, 1900-tal, dekor i blått av fåglar och blommor, höjd ca 61,5, diameter 21,5 cm

Sprickor, slitage

Orientaliskt, Porslin

Rum 7, Hylla 9

Paraplyställ Japan

Budhistorik (14 bud)
3443086
3443091
3443086
3443082
3443017

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.