Stolar design Jacobsen

480375

ARNE JACOBSEN, "Myran", stolar, 3 st, Fritz Hansen, Danmark, modell 3101, daterade 1978, svartlackerade, benställning i krom, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 8

Stolar design Jacobsen

Budhistorik (40 bud)
3442497
6 600
3442493
6 400
3442492
6 200
3442487
6 000
3442485
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.