Bertil Vallien

480343

BERTIL VALLIEN, vaser, 2 st., skål, glas, Kosta Boda, 1970-80-tal, överfång med iriserande yta, den största vasen signerad BODA ATELJÉ 419/3 B. VALLIEN, den andra vasen samt skålen signerade BODA ARTIST COLL B VALLIEN, höjd ca 13,5-23,5 cm.

Glas, Konstglas

Geijersgatan 14, Göteborg

Bertil Vallien

Budhistorik (14 bud)
3453558
1 300
3453563
3453558
3453560
3453558
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.