Kuverttallrikar

480336

KUVERTTALLRIKAR, 17 st, porslin, förgyllt bräm, Suisse Langenthal Château, stämpelmärkta, diameter ca 26,5 cm

Lättare bruksslitage

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Kuverttallrikar

Budhistorik (12 bud)
3451112
2 800
3451116
2 600
3451112
2 400
3451115
3451112

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.