John Jon-And, Badande kvinna

480324

JOHN JON-AND (1889-1941): Badande kvinna, signerad och daterad Jon-And -17, olja på papper, 34 x 21,5 cm.

John Jon-And, Badande kvinna

Budhistorik (6 bud)
3447715
8 000
3447714
7 200
3446689
6 600
3436193
6 400
3435960

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.