Schackspel

480320

SCHACKSPEL, 32 pjäser, 1900-tal, malakit och vit marmor, kantinfattning i mässing, diameter ca 32,5 cm, samt två figurer i form av elefant och flodhäst i malakit

Lätt ytslitage

Diverse, Leksaker

Geijersgatan 14, Göteborg

Schackspel

Budhistorik (39 bud)
3451166
4 600
3451164
4 400
3451163
4 200
3451162
3451160
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.