Stekfat Qianlong

480242

STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong 1736-1795, underglasyr i blått, höjd 7, 37x28 cm

mindre nagg, mindre slitage

Orientaliskt, Porslin

Stekfat Qianlong

Budhistorik (12 bud)
3459786
3458761
950
3458720
900
3458760
850
3458720

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.