Gallerfat

480240

GALLERFAT, porslin, Qianlong (1736-1795), genombruten kant, dekor i underglasyrblått av blommor, längd 34 cm

mindre nagg, mindre slitage

Orientaliskt, Porslin

Gallerfat

Budhistorik (20 bud)
3461006
2 800
3460618
2 600
3460618
3459795
1 900
3460615
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.