Skålar 2 st Kina

480221

SKÅLAR, 2 st, möjligen nefrit och agat, Kina, 1900-tal, höjd 5 resp. 6,5 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 10

Skålar 2 st Kina

Budhistorik (1 bud)

3443115
2017-09-01 18:47:26

2017-09-01 kl 20:09
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.