Mårten Andersson litografi

480151

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): "Ridande gitarristen", signerad och numrerad Mårten A, 158/300, färglitografi, ca 63x45 cm, oramad

smärre färgförändringar

Visas på begäran

Mårten Andersson litografi
Budhistorik (8 bud)
3435972
1 800
3443276
1 700
3435972
1 600
3432670
3432669

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.