Seifert

480150

VICTOR HEINRICH SEIFERT (1870-1953): motiv av pojke och flicka, alabaster, signerad V Seifert, Höjd ca 27,5 cm

smärre slitage

Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Seifert

Budhistorik (3 bud)

3450494
3448483
500
3448481

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.