Mårten Andersson litografi

480141

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): "Uppvaktning", signerad och numrerad Mårten A, 158/300, färglitografi, 62x45 cm, oramad

Fuktfläckar

Visas på begäran

Mårten Andersson litografi
Budhistorik (11 bud)
3435994
3445327
1 900
3435994
1 800
3445324
1 700
3435994
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.