Mårten Andersson litografi

480131

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): "Flickan vid Fors", signerad och numrerad Mårten A, 158/300, färglitografi, 62x45 cm, oramad

Visas på begäran

Mårten Andersson litografi
Budhistorik (2 bud)

3435993
3432673
500

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.