Mårten Andersson litografi

480125

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): "Dansande kärlekspar vid fullmåne", signerad och numrerad Mårten A, 158/300, färglitografi, 63x45 cm, oramad

Visas på begäran

Mårten Andersson litografi
Budhistorik (16 bud)
3441235
3 400
3439679
3 200
3439979
3 200
3439679
3437138
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.