William Avar

480052

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Les arbres, signerad W Avar, olja på duk, 66x81 cm

William Avar

Budhistorik (2 bud)

3444831
3439680

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.