William Avar

480051

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Le fruit permis, signerad W Avar, utförd på 1960-talet., olja på duk, 63x72 cm

William Avar

Budhistorik (5 bud)
3439662
1 800
3439660
1 700
3436204
3436203
3434582

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.