William Avar olja

480049

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Bouquet de fleurs, signerad och daterad Willam Avar 87, olja på duk, 61x74 cm
På baksidan: Bouquet de...

William Avar olja

Budhistorik (28 bud)
3444018
2 400
3444001
3442436
3443998
3442436
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.