Siri Rathsman färglitografier

479863

SIRI RATHSMAN (1894-1974): (2) Kompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 56x76 cm

Siri Rathsman färglitografier

Budhistorik (6 bud)
3442384
500
3441838
450
3441572
3430829
3441555

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.