Siri Rathsman färglitografier

479860

SIRI RATHSMAN (1894-1974): (2) Kompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 56x76 cm

Något vågigt blad, oramade

Siri Rathsman färglitografier

Budhistorik (8 bud)
3440784
700
3442378
700
3440784
650
3442377
600
3440784
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.