Åke W Andersson oljemålning

479818

ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): tillskriven, Komposition, ej signerad, olja på duk, ca 100x75 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Åke W Andersson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3454348
550
3454173
500
3450576
450
3445518
3450573

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.