Elsa Ström-Ciacelli

479805

ELSA STRÖM-CIACELLI (1876-1952): Stilleben, signerad E. Ström-Ciacelli, olja på pannå, 37x53 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Elsa Ström-Ciacelli

Budhistorik (8 bud)
3455525
3455524
3455523
3455521
850
3447063

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.