Gunnar Zilo

479792

GUNNAR ZILO (1885-1958): Porträtt, signerad och daterad -45, olja på pannå, 64x47 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Gunnar Zilo

Budhistorik (1 bud)

3443395
2017-09-01 20:48:51

2017-09-07 kl 19:30
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.