Gunnar Zilo

479791

GUNNAR ZILO (1885-1958): Stilleben, signerad och daterad -44, olja på pannå, 55x43 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Gunnar Zilo

Budhistorik (1 bud)

3449284
2017-09-04 19:42:28

2017-09-07 kl 10:21
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.