Georgius Jacobus Johannes Van Os, Landskap

479727

GEORGIUS JACOBUS JOHANNES VAN OS (Haag 1782- Paris 1861): Landskap med figurer, signerad, olja på pannå, 20x25,5 cm.

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (12 bud)
3475620
8 200
3474845
8 000
3473770
6 400
3473769
5 600
3470085
5 000

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.