Frederique Constant armbandsur i stål

479716

FREDERIQUE CONSTANT, armbandsur, stål, ca 2010-tal, quartz, safirglas, månad, dag, datum, månfas, refnr. fc265x3c24/6, serienr. 1574894, originalläderband samt stålspänne, diameter 35,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, text med färgborfall på bakboett

Klockor/Ur, Fashion

Monter 19

Budhistorik (12 bud)
3451303
3451234
2 800
3451301
2 600
3451234
2 400
3451297

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.