Telefon Diabelle

479336

BORDSTELEFON, "Diabelle" eller "Genie Phone", benvit och röd plast, American Telecommunication Corp. för Televerket, 1970/1980-tal.

Visst ytslitage. Ej funktionstestad.

Diverse, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Telefon Diabelle

Budhistorik

2017-09-04 kl 20:50
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.