Alexander Fedorovich Bely, Landscape with windmill

478443

ALEXANDER FEDOROVICH BELY (Ryssland, 1874-1934), Landskap med vädermölla, signerad, olja på pannå av papp, 47,5x34 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (7 bud)
3467539
10 500
3464389
10 000
3464388
7 000
3459968
1 300
3459440

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.