Målning olja Junfru Maria Contebatio

478260

OKÄND KONSTNÄR (1800-tal), kopia efter Guido Reni, En romersk sibylla hållandes en skrolla med texten "Nascetur De Virgine", utförd sent 1800-tal, olja på duk, 54x43cm

Oramad

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (23 bud)
3510281
4 800
3510273
4 600
3510278
4 400
3510273
4 200
3510270

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.