Skulptur Karl XII

478249

SKULPTUR, Karl XII, gips 1900-tal, signerad och daterad 1909, höjd ca 41 cm

Slitage, värjan saknas, nagg, sprickor

Vapen/Medaljer, Konst, Skulpturer, Diverse

Rum 18

Skulptur Karl XII

Budhistorik (17 bud)
3498345
1 300
3498344
3497098
3477153
3497094
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.