Armborst

477823

ARMBORST, 1800-tal, för målskytte, båge i stål, stock i valnöt, dekorerad med mässingsplåtar, längd 97 cm

delar saknas skador

Vapen/Medaljer

Rum 7

Armborst

Budhistorik (26 bud)
3499941
5 200
3499940
5 000
3499935
4 800
3499933
4 600
3499932
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.