Marika Lang

477819

MARIKA LANG (född 1961): (2) Café Opera samt Östermalms hallen, ur mappen "flärd", färglitografier 2 st., signerade och numrerade, bildstorlek 76x56 resp 56x76 cm; oramade

Geijersgatan 14, Göteborg

Marika Lang

Budhistorik (18 bud)
3475428
1 800
3475159
1 700
3475427
1 700
3475159
1 600
3475423

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.