Uniformsteckningar

477644

UNIFORMSTECKNINGAR, 28 st, omkring 1900, akvareller , i 5 ramar, ca 17x17 cm vardera

smärre pappersskador

Vapen/Medaljer, Militaria och samlarvapen, Konst, Teckningar

Uniformsteckningar

Budhistorik (7 bud)
3499161
1 600
3483591
3483590
3483589
3483588
600

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.