Octo damarmbandsur i 18 k

477415

OCTO, damarmbandsur, 18 k guld, 1950-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 226326 914, läderarmband med spänne i gulddoublé (Certina), diameter 17,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla och bruksslitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Octo damarmbandsur i 18 k

Budhistorik (7 bud)
3480652
600
3480293
550
3480651
500
3480293
450
3472732

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.